Sancaktepe Sınav 2011 yılından bu yana yanında!

Whatsapp 0530 844 6282

Telefon Numaramız 0216 620 8888

Kendin Hazırlan

Ana Sayfa » Diğer » Kendin Hazırlan

Sınava Kendi Hazırlanmak İsteyenlere Destek Paketiyle

SINAV SANA YETER!

Lise ve Üniversite sınavlarına evde hazırlanmak isteyip destekleyici bir program arayan öğrencilere özel sınavlara hazırlık destek paketi Sınav’da! Her hafta deneme Sınavı ile gerçek sınav ortamını yaşayıp Türkiye geneli sıralamanızı görebileceğiniz denemelerimiz, sorularınızın fotoğrafını çekip gönderip çözümünü hızlıca alabileceğiniz solvexamy ve sınavlara hazırlık canlı derslerini izleyeceğiniz yazılımımızla yanındayız.

Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.

LGS SINAVA Evde Hazırlık Paketi: 7.500 TL

* Her hafta kurumumuzda yüzyüze düzenlenecek Türkiye geneli deneme

* Myexamy uygulamasıyla öğrenci başarı takibi

* Solvexamy – Herhangi bir kaynaktan çözemediğin soruyu çek yolla cevabı hemen gelsin.

* İhtiyaç durumunda Özel Ders paketlerinde size özel indirimler

YKS SINAVA Evde Hazırlık Paketi: 11.Sınıflara 7.000 TL 12.Sınıf ve Mezunlara 8.500 TL

* Her hafta kurumumuzda yüzyüze düzenlenecek Türkiye geneli deneme

* Myexamy uygulamasıyla öğrenci başarı takibi

* Solvexamy – Çözemediğin soruyu çek yolla cevabı hemen gelsin.

* Livexamy – Canlı Ders anlatımı ve her derse ait Online testlerin tanımlanması

* İhtiyaç durumunda Özel Ders paketlerinde size özel indirimler

Deneme  Kulübü nedir ?

Deneme kulübü denemeleri, öğrencimizin sınav ortamını tecrübe edeceği ortamda yani grupla birlikte sınıflarımızda düzenlenmektedir. Türkiye geneli denemelerimize sınıf düzeyine göre değişmekle birlikte yüzbinlerce kişi girmektedir. Deneme kulübü sınav sonuçları online portalımız üzerinden görüntülenebilmektedir. Çözemediğiniz soruların çözüm videoları portalımız üzerinden izlenebilmektedir. Öğrencimizin eksiklerine odaklanıp sürekli daha iyi olacağı eğitim çözümlerimizle hep yanındayız.

Myexamy Nedir ?

Myexamy – Yapay Zekâ Tabanlı Sürekli Eğitim Platformu, Sınav Eğitim Kurumlarının tüm kademelerindeki eğitim süreçlerinde Sınav markasını öne çıkaran önemli özelliklerden biridir.

Yapay Zekâ Tabanlı Sürekli Eğitim Platformu Myexamy; “öğrenciye özel” çalışma programları, eksik tamamlama dersleri, ölçme değerlendirme ve rehberlik çalışmaları ile kademelere göre düzenlenmiş nitelikli, dijital eğitim materyalleri içeren, kapsamlı bir dijital platformdur ve yapay zekâ ile kişiselleştirilmiş çalışma programlarını kapsar.

İnovatif eğitim anlayışıyla yapılandırılan, birçok fonksiyonu tek platformda bir araya getiren ve eğitimin bütün süreçlerini kapsayarak eğitim alanına yeni bir soluk getiren Yapay Zekâ Tabanlı Sürekli Eğitim Platformu Myexamy ile öğrencilerin tam öğrenmesi ve yüksek başarı elde etmesi sağlanır.

Solvexamy Nedir ?

8.sınıftan mezun kademeye kadar öğrencilerimizin yapamadığı sorular için online çözüm sunuyor. Öğrencimiz ders çalışırken yapamadığı bir sorunun fotoğrafını çekip gönderiyor ve uzman öğretmenler anında çözümünü yazıp öğrenciye gönderiyor. Böylece öğrencilerimiz kesintisiz ders çalışmaya devam ediyor.

Livexamy Nedir ?

Çok büyük ve bütüncül bir yapı olan Myexamy, içinde farklı amaçlara hizmet eden birçok modül barındırıyor. Bu modüllerden bir tanesi de Livexamy. Livexamy modülü aracılığı ile hafta içi her gün, alanında uzman öğretmenlerle ve belirlenmiş bir yıllık plan doğrultusunda canlı dersler yapılıyor. Günde 4 saat olmak üzere haftada 20 saat ders olacak şekilde bir planlama ve ders programı mevcut. Bu canlı dersler için öğrencilerin okulda ya da kursta olmadıkları akşam saatleri kullanılıyor. Bu sayede, okul ya da kursta öğretmenlerinden derslerini dinlemiş olan öğrenciler öğrendiklerini pekiştiriyor, eksik oldukları ya da tam anlayamadıkları konuları da rahatlıkla telafi edebiliyorlar. Üstelik bu canlı derslerin kayıtlarını sınırsız tekrarla diledikleri zaman yine livexamy modülünden izleyebiliyorlar.Livexamy programına dahil olan öğrencilere her gün derste öğrendikleri konu ve kazanımlardan oluşan her derse ait testler tanımlanır. Öğrenci, kendi Livexamy paneline girerek bu testleri çözer ve testi bitirdiğinde doğru-yanlış analizini anında görüntüleyebilir. Livexamy programına dahil olan öğrencilere tanımlanan bir diğer doküman ise offline konu anlatım videolarıdır. Myexamy panelinde yayınlanan konu anlatım videolarına ek olarak Livexamy panelinde 2 farklı formatta video daha vardır. Bunlardan bir tanesi konuya ait 5 dakikalık hatırlatma videosudur. Bu videolarda yaklaşım, konunun öğrenci tarafından genel olarak anlaşıldığı ama kısa kısa hatırlatmalara ihtiyaç duyabileceği şekildedir. Dolayısı ile detaylı konu anlatımına girilmeden hap bilgilerle konu tekrar ettirilir. İkinci versiyonda ise öğrencinin konuyu henüz anlayamadığı yaklaşımından hareketle bütün detayları ile anlatım vardır. Öğrenci kendi durumuna ve isteğine göre bu iki versiyon konu anlatım videosundan istediğini seçip izleyebilir.